LogowanieZarejestruj się
News

ipla na telewizorach LG z linii Smart TV

Podziel się na:
  • Wykop
  • Facebook
  • Digg
  • Google Bookmarks
  • Blip
lg20logo

Firma LG Electronics Polska, w ramach usługi Smart TV oraz NetCast, udostępniła aplikację ipla. Tym samym klienci kupujący telewizory LG LED z linii Smart TV, wybrane modele LG Cinema 3D oraz TV plazmowe z dostępem do internetu mogą korzystać z największej w Polsce bazy treści telewizyjnych w modelu na życzenie.

Telewizja internetowa ipla dostępna jest już na telewizorach Panasonic, Samsung, Sony, LG, wkrótce także na Philips. Tym samym współpracuje już z producentami telewizorów o łącznym ponad 80% udziale w rynku telewizorów. To jedyna telewizja internetowa w Polsce tak szeroko dostępna na różnego typu platformach. – Deklarowaliśmy, że chcemy dostarczać widzom możliwość korzystania z treści VOD bez względu na to, z jakiego urządzenia podłączonego do internetu korzystają. Realizujemy właśnie tę obietnicę. Telewizory z dostępem do usług internetowych wszystkich liczących się marek oferować będą w 2011 roku aplikację ipla – mówi Marcin Pery, Prezes Zarządu Redefine Sp. z o.o.

Na telewizorach LG z usługą Smart TV z linii produktowej z 2011 roku udostępniona jest po raz pierwszy ipla w wersji 3.0 umożliwiająca m.in. aktywację konta VIP i oglądanie przez użytkowników VIP filmów w jakości HD. Konto VIP przypisane jest do użytkownika, zatem można z niego korzystać za pomocą zarówno komputerów, telefonów komórkowych, jak i telewizorów. Wersja 3.0 zawiera także dodatkowe zakładki ułatwiające użytkownikom odnalezienie ciekawych treści na platformie, w tym najnowsze materiały i kategorie czy najpopularniejsze treści wideo.

Linie telewizorów LG z dostępną aplikacją ipla w wersji 3.0 to TV LED: LW650, LW570S, LW5500, LV570S, LV5500, LV375S oraz TV plazmowe: PZ950S, PZ750S, PZ570S.

Dodaj komentarz