LogowanieZarejestruj się
News

Roth Audio – nowy subwoofer KH20 oraz kolumna centralna C20

Podziel się na:
  • Wykop
  • Facebook
  • Digg
  • Google Bookmarks
  • Blip
roth-c20-4

Po gorącym przyjęciu nowej serii Roth Audio OLi przez polski rynek, dystrybutor z dużymi nadziejami informuje o rozpoczęciu sprzedaży nowego subwoofera Roth Audio KH20, oraz kolumny centralnej Roth Audio C20 należących do tej serii. Rekordowa sprzedaż kolumn stereo na przełomie roku pociągnęła za sobą duże zapotrzebowanie na zestawy kina domowego Roth Audio.

KH20 to następca bezkonkurencyjnego w swojej cenie subwoofera Roth KH2. Szereg pochwał i wyróżnień w testach to nadal za mało, aby producent pozostawił w sprzedaży stary model z niewielkimi tylko modyfikacjami. KH20 to zupełnie nowa konstrukcja. Zmieniona obudowa kryje nowy wzmacniacz o większej mocy 150W, który zasila aktywną 8-calową membranę z rewolucyjnego materiału – pianki strukturalnej PolyCel. Pomimo wyższej ceny nowego modelu, jest to w dalszym ciągu rozwiązanie absolutnie unikalne w tej kategorii cenowej. Podobne materiały pojawiają się w konstrukcjach dopiero kilkukrotnie droższych.

   

Kliknij aby powiększyć

Zalety membrany ze spienionego materiału   strukturalnego PolyCel:

- pierwszorzędne wygaszanie jakichkolwiek samoistnych wibracji i drgań w celu redukcji zniekształceń

- redukcja wagi membrany nawet do 30% w stosunku do tradycyjnych konstrukcji

- siła i sztywność materiału większa od porównywalnych materiałów opartych na strukturze plastra miodu – przy grubości kilku milimetrów

- najlepszy stosunek sztywności do wagi spośród wszystkich dostępnych materiałów w tej cenie

- nadaje się do czyszczenia

- bardzo dobra odporność na uderzenia

Cena: 1649 zł

Roth Audio OLi C20 – koncertowy dźwięk.

Roth OLi C20 to następca głośnika centralnego C2, który w różnych zestawach Roth Audio OLi zdobywał wyróżnienia między innymi magazynu What Hi-Fi. Nowa konstrukcja posiada dwa wyjścia bass-refleks, co znacząco poprawia przetwarzanie zakresu średnio-niskotonowego.  Nowa kolumna centralna generuje wokale zdecydowanie lepiej wypełnione i obciążone – zarówno w filmach jak i koncertach. Pomimo niskiej ceny C20 producent zastosował dokładnie ten sam głośnik wysokotonowy, co w innych droższych kolumnach stereo. Rozpraszacz zastosowany wokół zmodyfikowanej kopułki wysokich tonów gwarantuje jednakowy odbiór wysokich tonów w całym pomieszczeniu.

Cena: 699 zł

Dodaj komentarz