LogowanieZarejestruj się
News

Nowy, lifestylowy zestaw kina domowego firmy Bowers&Wilkins

Podziel się na:
  • Wykop
  • Facebook
  • Digg
  • Google Bookmarks
  • Blip
B&W kino

Znalezienie dla siebie systemu kina domowego, który spełniałby Twoje oczekiwania względem doskonałego dźwięku i jednocześnie idealnie wpisze się w lifestyle Twojej codzienności nie jest zadaniem łatwym. Jednak możemy Cię zapewnić, że swoje poszukiwania możesz już oficjalnie zakończyć, oto bowiem przedstawiamy nową odsłonę Bowers & Wilkins Mini Theatre! System głośników MT-60D zaprzęga do gry pięć głośników M-1 pod kontrolą rewelacyjnego, nowocześnie oraz gustownie zaprojektowanego, i jeszcze lepiej brzmiącego subwoofera PV1D. Kiedy Bowers & Wilkins zdecydował się na budowę rozwiązania dla domowego kina, to oczywistym wydawało się zaczerpnięcie inspiracji prosto z przyrody. Tak też postąpiono. Koło, jako najbardziej wyjątkowa figura geometryczna, w której sercu tkwi nadzwyczajna i magiczna liczba Pi stało się podwaliną pod projekt nowego subwoofera. Bez żadnych ostrych kątów, bez łamania płaszczyzny, która rezonansowała by w niepożądany sposób – obudowa w kształcie kuli ma swoje niezaprzeczalne zalety… Poniżej, w rozwinięciu, znajdziecie więcej informacji na temat tego systemu głośnikowego, dodatkowo producent zaprezentował Mini Theatre w krótkim klipie reklamowym – rzecz idealnie pasuje do minimalistycznego, nowocześnie urządzonego salonu! Chyba najciekawszym elementem zestawu jest zaklęty w kuli subwoofer, główna jednostka, trójprzetwornikowa kolumna w jednym. Zresztą popatrzcie sami…

 

Zintegrowany cyfrowy panel kontrolny w subwooferze daje możliwość bardzo precyzyjnej zmiany ustawień sprzętu względem odtwarzanego materiału – jeszcze nigdy nie było tak prostej, przyjaznej i jednocześnie głębokiej regulacji ustawień kina domowego Bowers & Wilkins. Jeśli kochasz głęboki bas podczas oglądania filmów, lub delikatne brzmienie muzyki klasycznej, to niezależnie od upodobań masz możliwość wybrania odpowiednich dla siebie ustawień, abyś mógł cieszyć się jeszcze lepszymi efektami dźwiękowymi. Od środka, na zewnątrz, od najmniejszej do największej części, każdy element systemu Bowers & Wilkins został tak opracowany, dobrany w tak precyzyjny sposób, aby wszystkie podzespoły połączone w jedną całość zachwycało Cię doskonałym brzmieniem i fantastycznymi efektami dźwiękowymi. W nowym modelu M-1 poczyniono ogromny technologiczny krok naprzód. Nowe, zaprojektowane od podstaw przetworniki głośników cieszą ucho jeszcze lepszym dźwiękiem, niż kiedyś. Rozproszenie dźwięku jest jeszcze wyższe, precyzja w obrazowaniu sceny audio jeszcze większa, a ogólna jakość brzmienia sięga samych szczytów.

Uniwersalność głośników M-1 pozwala im rozwinąć skrzydła w pomieszczeniu o praktycznie dowolnych wymiarach i w najdziwniejszych nawet miejscach. Możesz postawić je na półce z książkami, zawiesić na ścianie lub ustawić na podłodze. To zależy tylko i wyłącznie od Ciebie, system Bowers & Wilkins zajmie się resztą, czyli doskonałym graniem niezależnie od ustawienia. Wykończenie w dwóch kolorach (matowy biały i matowy czarny) sprawi, że jeszcze łatwiej dopasujesz je do swojego aktualnego designu w pomieszczeniu. Do budowy głośnika M-1 wykorzystano najlepsze rozwiązania z innych modeli Bowers & Wilkins, na czele z tweeterem typu Nautilus. Jest to wyjątkowy kawałek najwyższej klasy sprzętu, który odpowiada za jedyne w swoim rodzaju brzmienie.

Dodaj komentarz