LogowanieZarejestruj się
News

Iriver SoundBar ISB-100 – tego jeszcze nie grali

Podziel się na:
  • Wykop
  • Facebook
  • Digg
  • Google Bookmarks
  • Blip
e

Iriver, producent znany bardziej z bogatej oferty odtwarzaczy mp3, właśnie wypuścił na rynek system znacznie poprawiający dźwięk jakim dysponujemy standardowo w odbiorniku telewizyjnym, tzw. soundbar. System 2.1 kanałowy dwóch dużych głośników stereo zapewnia bogate brzmienia oraz szeroki sweetspot dla słuchaczy. Subwoofer, który wspomaga resztę poprzez potężne i głębokie brzmienie, zaprojektowano w technologii bezprzewodowej RF dzięki czemu można go umieścić w każdym, wygodnym dla Nas miejscu w naszym pomieszczeniu.

ISB-100 dzięki swej kompaktowej konstrukcji zdolnej do zawieszenia na ścianie oraz bezprzewodowemu systemu subwoffera świetnie sprawdzi się w miejscach gdzie nie ma po prostu miejsca na innego rodzaju zestawy audio. ISB-100 to też elegancko zaprojektowane urządzenie, które prócz znakomitej jakości brzmienia, świetnie wkomponuje się w stylistykę każdego pomieszczenia. SoundBar sterowany jest z pilota co zapewnia komfort użytkowania. Dla naszej wygody mamy również kilka trybów słuchania: (Movie / Music / News / Sport / Noc / boczna). Łatwa instalacja typu Plug N Play oraz przełącznik HDMI zapewnia proste i łatwe połączenie.  SB-100 to też bardzo ekonomiczne urządzenie. Pobór mocy w trybie czuwania to mniej niż 1W. Cena na rynku polskim to 999 PLN. Produkt ma pojawić się jeszcze przed Euro 2012.

Producent znany z bogatej oferty odtwarzaczy mp3, właśnie wypuścił na rynek system znacznie poprawiający dźwięk jakim dysponujemy standardowo w odbiorniku telewizyjny,

 

System 2.1 kanałowy dwóch dużych głośników stereo zapewnia bogate brzmienia oraz szeroki sweetspot dla słuchaczy.  Subwoofer, który wspomaga resztę poprzez potężne i głębokie brzmienie, zaprojektowano w technologii bezprzewodowej RF dzięki czemu można go umieścić w każdym, wygodnym dla Nas miejscu w naszym pomieszczeniu.

 

ISB-100 dzięki swej kompaktowej konstrukcji zdolnej do zawieszenia na ścianie oraz bezprzewodowemu systemu subwoffera świetnie sprawdzi się w miejscach gdzie nie ma po prostu miejsca na innego rodzaju zestawy audio.

 

ISB-100 to też elegancko zaprojektowane urządzenie, które prócz znakomitej jakości brzmienia, świetnie wkomponuje się w stylistykę każdego pomieszczenia.

 

SoundBar sterowany jest z pilota co zapewnia komfort użytkowania.

Dla naszej wygody mamy również kilka trybów słuchania: (Movie / Music / News / Sport / Noc / boczna). Łatwa instalacja typu Plug N Play oraz przełącznik HDMI zapewnia proste i łatwe połączenie.
I

SB-100 to też bardzo ekonomiczne urządzenie. Pobór mocy w trybie czuwania to mniej niż 1W. Cena na rynku polskim to 999zl. Produkt ma pojawić się jeszcze przed Euro 2012.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Specyfikacje      Sound Bar

Wyjścia

Kanal Wyjściowy

 

Kanla Mono

Głośniki

 

5″ Woofer Unit 1ea

Audio

Moc

 

50W  8Ů, THD = 10%, 150Hz

THD + N

 

<0.1% @ 150Hz, 1W, 8§Ů

Pasmo Przenoszenia

 

25Hz~250KHz

SNR

 

100dB

General

Wymiary

 

175(W) X 350(S) X 295(G) mm

Zasilanie

 

Wbudowany SMPS

Wejścia

HDMI X 2

 

Kompatybilne z  HDMI1.3

Optical

 

S/PDIF

Line In 1

 

1/8 in. (3.5mm) mini stereo jack

Wyjścia

Kanały wyjściowe

 

2 .1 channel (Stereo)

Głośniki

 

3″ Full-range 4ea, 1″ Tweeter 2ea

Wyjście aktywnego Woofera

 

Bezprzewodowe wyjście audio 2.4GHz ISM Band

HDMI

 

Video bypass, Kompatybilne z HDMI1.3

Audio

Moc

 

40W  X 2  8Ů, THD @ 10%, 1KHz

THD + N

 

<0.1% @ 1KHz, 1W

Pasmo Przenoszenia

 

100Hz~20KHz

Dynamika

 

100dB

SNR

 

100dB

Cross Talk

 

<-60dB

SRS Sound Mode

 

Bypass, Movie(Surround), Music, News, Sports

Ogólne

Wymiar

 

1000(W) X 94(S) X 37(G) mm

Zużycie Energii w trybie Standby

 

Less than 1W(Energy Star)

Zasilanie

 

AC Power adaptor

Bezprzewodowy Subwoofer 

 

 

Dodaj komentarz