LogowanieZarejestruj się
News

Samsung GALAXY Y Pro DUOZ – dwie kart SIM

Podziel się na:
  • Wykop
  • Facebook
  • Digg
  • Google Bookmarks
  • Blip

Jaka jest praktyczna przewaga telefonu z dwoma kartami SIM? To bardzo proste: można na przykład w nim mieć kartę z numerem, który służy do codziennej komunikacji, czyli dzwonienia czy pisania smsów, oraz drugą kartę przeznaczoną do korzystania z internetu, z dużym limitem transferu danych. Dzięki temu dysponujemy wszechstronnym narzędziem komunikacyjnym, a koszty korzystania z konkretnych usług można zbilansować odpowiednio do własnych potrzeb.

GALAXY Y Pro DUOZ to kolejny model Samsung pracujący w oparciu o system Android, wyposażony w pełną fizyczną klawiaturę QWERTY. Podobnie jak jego poprzednik, GALAXY Pro, telefon ma również dotykowy ekran oraz optyczny trackpad. Wykonywanie zdjęć umożliwia aparat o rozdzielczości 3MPix. Rozbudowany interfejs Smart Hub Premium zapewnia integrację poczty push-email, kalendarza i portali społecznościowych takich jak Twitter, Facebook czy MySpace. Dodatkową wartość stanowi dostęp do ponad 400 000 aplikacji zgromadzonych w Google Play oraz pozostałe serwisy Google, takie jak mapy czy wspomniane wyżej poczta email i kalendarz. Aplikacja ThinkFree pozwala na przeglądanie i edycję dokumentów pakietu Office. Cena detaliczna smartfona ma wynosić 729zł.

Nowy model smartfonu to również idealne rozwiązanie dla biznesu, współpracujące z popularnymi standardami i oferujące sprzętowe szyfrowanie danych, gwarantujące zabezpieczenie poufnych danych użytkownika. GALAXY Y Pro DUOZ oferuje rozbudowana obsługę Exchange Active sync, pozwalającą na dostęp do poczty korporacyjnej oraz synchronizację w trybie push poczty e-mail, kalendarza i kontaktów. Dzięki współpracy z zewnętrznymi dostawcami rozwiązań bezpieczeństwa można korzystać z bezpiecznego połączenia internetowego SSL VPN (Virtual Private Network) pomiędzy urządzeniem mobilnym a serwerami korporacyjnymi. Współpraca z firmą Cisco zapewnia możliwość zdalnej współpracy z osobami znajdującymi się w wielu lokalizacjach dzięki Cisco WebEx, komunikację poprzez Cisco Jabber oraz certyfikację Cisco CCX.

Ponadto telefonem można zarządzać poprzez MDM Sybase Afaria / Juniper Junos Pulse co pozwala administratorowi zdalnie kontrolować uprawnienia użytkowników, włączać i wyłączać niektóre  funkcje (np. aparat fotograficzny, Bluetooth, Wi-Fi), czy ustalić i zdalnie włączyć politykę haseł i szyfrowania danych na urządzeniach.

 

 

Dodaj komentarz