LogowanieZarejestruj się
News

Nowe testy na HD-Opinie: DAC Matrix Quattro, czytnik PocketBook Touch, Popcorn Hour C300

Podziel się na:
  • Wykop
  • Facebook
  • Digg
  • Google Bookmarks
  • Blip
PH300

Właśnie opublikowaliśmy aktualizację recenzji Xtreamera Prodigy, ale to dopiero początek tego co przygotowaliśmy. :) W najbliższych dniach i tygodniach czekają na Was świeże recenzje znakomitego przetwornika cyfrowo-analogowego Matrix Quattro, bardzo interesującego czytnika eBooków PocketBook Touch z dotykowym ekranem e-Ink oraz topowego odtwarzacza sieciowego z oferty Syabas: Popcorn Hour C300. To tylko niektóre z gorących nowości jakie zaprezentujemy w najbliższym czasie. Kamil przygotowuje recenzję kina domowego, najnowszego iPada oraz podłogówek Roth OLi 30, poza tym na tapecie mamy odtwarzacz strumieniowy Logitecha Squeezebox Touch, przetwornik rDAC Arcama (jak się okazuje oba urządzenia należą do najpopularniejszych w swojej klasie na polskim rynku) oraz artykuł poświęcony Windowsowi Phone z Lumią (Nokia 710) w tle. Handheldy generalnie chcemy opisywać pod kątem ich możliwości multimedialnych, z naciskiem na konsumpcję mediów strumieniowych oraz sterowanie sprzętem AV, administrowanie materiałami audio&video w ramach domowego systemu rozrywkowego.

Są także dwie niespodzianki, o których napiszę w osobnych newsach, obie dotyczyć będą polskich producentów, rodzimych produktów… Chcemy wspierać krajowe firmy z branży audio (głównie), uważamy że warto pisać o często świetnym sprzęcie, o wyróżniającym się oprogramowaniu (vide znakomity softwareowy odtwarzacz JPLAY) oraz ogólnie o pomysłach, które rodzą się w głowach polskich konstruktorów, projektantów. O wielu firmach z naszego regionu Europy można usłyszeć w świecie (węgierski Heed, czeski Xavian, Pro-Ject, liczne firmy skandynawskie etc.), a jakoś o polskich głucho. Chcemy promować produkty nie dlatego, że są polskie, tylko dlatego że są polskie i są co najmniej bardzo dobre. Jedną firmę mieliście okazję już poznać (Pylon Audio), drugą poznacie niebawem. Wspólnym mianownikiem recenzowanych w HD-Opinie krajowych produktów jest wysoka jakość / możliwości oraz… bardzo przystępna cena. Mam nadzieję, że dobre przebije się w świadomości konsumentów, nie tylko u nas, ale także poza granicami Polski.

Poniżej prezentujemy szczególne wyróżnienie, które będzie przyznawane wyłącznie wyjątkowym urządzeniom, produktom. „Wybór redakcji” oznacza, że taki sprzęt kupilibyśmy bez wahania, z pełną świadomością że jest to najlepszy wybór w danej klasie, najlepiej zainwestowane pieniądze, maksimum satysfakcji bez żadnych „ale” :) Na razie na takie laury zasłużył jeden, jedyny, przetestowany na HD-Opinie.pl produkt – chodzi o polskie kolumny podstawkowe Pylon Audio Pearl.

Sprzęt o którym przeczytacie już niebawem na HD-Opinie.pl

Komentarze Czytelników

  1. ElectricMan

    Cały czas czas czekam na sensowny art opisujący to sterowanie AV. Mam nadzieje że uwzględnicie nie tylko iOS, ale i Androida. Miło jest wiedzieć co z czym dobrze współpracuje.

Dodaj komentarz