LogowanieZarejestruj się
News

Amplituner wielokanałowy Sony DA5700ES

Podziel się na:
  • Wykop
  • Facebook
  • Digg
  • Google Bookmarks
  • Blip
sony_da5700es

Wśród nowości Sony znajduje się amplituner wielokanałowy DA5700ES. Dla zapewnienia optymalnych właściwości akustycznych, zastosowano w nim materiały najwyższej jakości i precyzyjne podzespoły audio. Nowa jednostka centrakna pozwala korzystać z materiałów umieszczonych na sieci (VOD, muzyka), ponadto pozwala na strumieniowanie danych z lokalnych serwerów. Bardzo zaawansowany system kalibracji pozwoli na precyzyjne ustawienie kolumn kina domowego, warto przy tym zaznaczyć, że jest on bardzo prosty w obsłudze. Pamiętam legendarną jakość urządzeń Japończyków z dopiskiem ES. Nowy ampli wygląda na solidny kawałek sprzętu AV, o naprawdę potężnych możliwościach…

Chechy charakterystyczne:
• 7.2-kanałowy dźwięk przestrzenny z możliwością rozszerzenia do 9.2 kanałów - wiernie oddany oryginał
• System Digital Cinema Auto Calibration EX (DCAC EX): optymalny dźwięk przestrzenny w każdym pomieszczeniu
• Strumieniowe przesyłanie filmów i muzyki na życzenie, słuchanie radia internetowego i inne możliwości

Wbudowany przetwornik C/A USB umożliwia połączenie amplitunera DA5700 z portem USB komputera i odtwarzanie różnorodnych plików audio. W ten prosty sposób można uzyskać najlepsze brzmienie kolekcji nagrań z komputera odtwarzanych w wysokiej jakości przez zestaw kina domowego.

Dzięki opracowanemu przez Sony systemowi Digital Cinema Auto Calibration EX (DCAC EX) amplituner Sony DA5700 wykonuje ją bez udziału użytkownika. Wystarczy umieścić dostarczony mikrofon stereofoniczny w miejscu słuchania, a system DCAC EX automatycznie dobierze optymalne ustawienia dźwięku uwzględniając takie czynniki, jak rozmieszczenie głośników oraz ich odległość i wynikające z niej opóźnienia dźwięku. Kiedy sprzęt jest już przygotowany do pracy, można skorzystać z łączności sieciowej i zacząć poznawać zasoby serwisów Sony Entertainment Network, a wśród nich tysiące dostępnych na życzenie filmów i audycji telewizyjnych wraz z dźwiękiem o doskonałej jakości.


Dodaj komentarz