LogowanieZarejestruj się
News

Nowy, flagowy amplituner Denon AVR-4520

Podziel się na:
  • Wykop
  • Facebook
  • Digg
  • Google Bookmarks
  • Blip
flagowy amplituner Denona

Nowy flagowy amplituner kina domowego z obsługą sieci marki Denon – 9.2-kanałowy AVR-4520 – udostępnia 190W w każdym z 9 kanałów (6ohm), najbardziej kompletny zestaw funkcji sieciowych i niemal nieograniczony dostęp do treści cyfrowych. W urządzeniu zastosowano szereg zaawansowanych rozwiązań, m.in. technologię Dynamic Discrete Surround Circuit (D.D.S.C.-HD32) opartą na trzech wysokiej jakości 32-bitowych procesorach DSP, przetworniki cyfrowo-analogowe 32bit/192kHz oraz AL32 Processing Multi Chanel, jak również nowe łącze cyfrowe Denon Link HD i obsługę Audyssey DSX oraz dts Neo: X.

Pełna funkcjonalność sieciowa obejmuje hub połączeniowy Ethernet z czterema portami, dzięki czemu AVR-4520 stanowi prawdziwe centrum sterowania kinem domowym. Zgodność z DLNA 1.5 umożliwia strumieniowe odtwarzanie muzyki z różnych źródeł, jak dyski NAS, komputery PC/MAC czy nawet urządzenia mobilne. AVR-4520 oferuje także funkcjonalność AirPlay oraz dostęp do innych popularnych źródeł treści, w tym radia internetowego i serwisów Spotify oraz last.fm, jak również możliwość bezpośredniego podłączenia urządzeń z iOS-em i pamięci USB (port na panelu przednim).

Siedem wejść HDMI i potrójne wyjścia HDMI pozwalają na przesłanie jednym przewodem zarówno sygnału audio, jak i wideo z większości nowszych źródeł: dekoderów, konsol do gier i odtwarzaczy Blu-ray. Najbardziej obszerna automatyczna konfiguracja i kalibracja Audyssey MultEQ XT32 (Pro) pozwala na bardzo dokładne ustawienia i na korzystanie z zaawansowanego zestawu instalacyjnego Audyssey Pro, który mierzy i ustala optymalną jakość dźwięku nawet w 32 różnych pozycjach, definiując tym samym najlepszą dostępną jakość dźwięku w każdym pomieszczeniu. AVR-4520 posiada również dwie technologie Audyssey zaprojektowane, aby zoptymalizować wydajność basów. Audyssey Sub EQ HT zapewnia połączenie najgłębszego basu i najniższego poziomu zakłóceń, zaś Audyssey LFC analizuje sygnał basu w sposób ciągły i dostosowuje dźwięk poprzez zaawansowane algorytmy psychoakustyczne.
AVR-4520 jest wyposażony w funkcję automatycznego wyłączania zasilania dla dodatkowej oszczędności energii, czego symbolem i dowodem jest nowe eco-logo Denona. Urządzenie będzie dostępne od października w kolorze czarnym i premium silver.

Dodaj komentarz