LogowanieZarejestruj się
News

Internetowe radio PolskaStacja.pl na platformie Smart TV oraz handheldach Samsunga

Podziel się na:
  • Wykop
  • Facebook
  • Digg
  • Google Bookmarks
  • Blip
screen-genre

Jedna z największych polskich internetowych rozgłośni radiowych, PolskaStacja.pl – jest już dostępna na platformie Samsung Smart TV oraz na urządzeniach mobilnych Samsung z systemem Android. Teraz, użytkownicy telewizorów i odtwarzaczy Blu-ray z platformą Samsung Smart TV z serii E, a także użytkownicy urządzeń mobilnych Samsung, takich jak tablety GALAXY Note 10.1, GALAXY Tab 2, smartfony GALAXY Note II, GALAXY S III i aparat GALAXY Camera mogą słuchać radia PolskaStacja.pl niezależnie od tego czy są akurat w domu, w podróży czy w drodze do pracy.

PolskaStacja.pl to aktualnie jedna z najbardziej popularnych internetowych stacji radiowych w kraju. Najbogatsza aktualnie na rynku oferta programowa obejmuje m.in. aż 78 tematycznych bloków muzycznych podzielonych na gatunki i dostępnych dla słuchaczy za darmo. Muzyka biesiadna, folk, jazz, pop, rock, indie rock, soul, RnB czy lounge to tylko niektóre z propozycji.

PolskaStacja.pl na platformie Smart TV
Aplikacja Radio Internetowe PolskaStacja poszerza tym samym portfolio aplikacji dostępnych na platformie Smart TV – obecnie wszystkich aplikacji jest już ponad 400. Interaktywna platforma Smart TV to nowoczesna technologia zamieniająca telewizor w domowe, multimedialne centrum rozrywki. Najnowsze telewizory Samsung Smart TV z serii ES7000 i ES8000 wykorzystują trzy technologie: Smart Interaction – telewizor rozpoznaje gesty, polecenia głosowe, a nawet twarz użytkownika i powoduje, że tradycyjny pilot staje się uzupełnieniem (użytkownicy mogą włączyć i wyłączyć telewizor, regulować poziom głośności, aktywować wybrane aplikacje lub aktywować przeglądarkę internetową), Smart Content – udostępnianie zdjęć, notatek i innych informacji w internetowej chmurze, a także możliwość wybrania i oglądania większej liczby filmów, seriali, treści dostępnych na żądanie, programów muzycznych, sportowych czy edukacyjnych dostępnych w Samsung Apps oraz Smart Evolution – zestaw zapewniający użytkownikom możliwość wykorzystania nowych funkcji i treści, które pojawią się w telewizorach Samsung w przyszłości.

PolskaStacja.pl na urządzeniach mobilnych
Co ważne, aplikacja PolskaStacja.pl w wersji na urządzenia mobilne Samsung z systemem Android, pozwala na korzystanie w tym samym czasie także z innych aplikacji. Daje to komfort bycia zawsze na bieżąco z najświeższymi informacjami z kraju i ze świata, a także na obcowanie z dowolnie wybraną muzyką bez konieczności ciągłego przełączania aplikacji. Ponadto, funkcja Alarmu pozwala na włączenie wybranego bloku muzycznego o wcześniej zaplanowanej godzinie, a wbudowana wyszukiwarka tekstów piosenek umożliwia błyskawiczne odnalezienie i zapoznanie się z tekstem wybranego utworu.

PolskaStacja.pl
PolskaStacja.pl to jedna z największych w kraju internetowych rozgłośni radiowych. Oferuje aż 78 tematycznych bloków muzycznych podzielonych na gatunki i dostępnych dla słuchaczy za darmo.

Dodaj komentarz