LogowanieZarejestruj się
News

Platforma Toshiba Places dostępna w telewizorach Smart TV japońskiego producenta

Podziel się na:
  • Wykop
  • Facebook
  • Digg
  • Google Bookmarks
  • Blip
NRJ dans Toshiba Places

Platforma Toshiba Places jest już dostępna w telewizorach Smart TV Toshiba. Po sfinalizowaniu rozmów z dostawcami treści internetowych, Toshiba udostępnia polskim użytkownikom zasoby takich serwisów, jak: gazeta.pl, VOD.pl, WP.TV czy tuba.fm. Od teraz właściciele telewizorów Toshiba serii: RL933, RL938, TL933, TL938, VL963, WL968, ZL1 i ZL2 mogą swobodnie korzystać z zasobów takich serwisów, jak: gazeta.pl, VOD.pl, WP.TV czy tuba.fm. Stały dostęp do informacji o znajomych i nowinek ze świata zapewnią im Facebook i Twitter, a za pośrednictwem kanału YouTube będą mogli pochwalić się swoimi ulubionymi lub samodzielnie nakręconymi filmami.

Dziś telewizor nie jest już tylko sprzętem elektronicznym, na ekranie którego wyświetla się program telewizyjny czy filmy – wyjaśnia Krzysztof Lis, Country Manager Digital Products and Services Toshiba Polska. Użytkownicy chcą mieć zaawansowane rozwiązanie, dobrze komponujące się z wnętrzem pokoju, ale oferujące im również nowe, niestandardowe możliwości. Wprowadzając ofertę Toshiba Places dajemy naszym klientom jeszcze jedno okno na świat – na świat Internetu.

Użytkownicy Toshiba Places mogą za naciśnięciem jednego przycisku znaleźć się w centrum najnowszych wydarzeń, obrazów i dźwięków. Partnerzy firmy Toshiba zaoferowali widzom pakiety atrakcyjnych treści. W dobie informacji każda nowość może spowodować rewolucyjną zmianę. Dzięki aplikacji gazeta.pl użytkownikom Toshiba Places nie umkną wiadomości związane z bieżącymi wydarzeniami w kraju i za granicą, ciekawostki i plotki z życia gwiazd czy relacje z najpopularniejszych imprez sportowych. Kinomaniaków i fanów serwisów filmowych ucieszy oferta VOD.pl. Platforma ta ma w swoich zasobach seriale, programy telewizyjne, filmy dokumentalne, hity światowego i polskiego kina oraz bajki.

Dodatkowo najpopularniejsza telewizja internetowa w Polsce WP.TV umożliwia dostęp do tysięcy autorskich produkcji zrealizowanych przez ekipę Wirtualnej Polski. Na platformie Toshiba Places znajduje się także zagraniczny portal Dailymotion.com. Dla osób przedkładających muzykę nad obraz Toshiba Places ma również atrakcyjną propozycję. Aplikacja tuba.fm pozwala użytkownikom wybrać swoich ulubionych artystów lub gatunki muzyki, które następnie są odtwarzane w specjalnie stworzonej, osobistej stacji. Dodatkowo można wybierać spośród kilkuset kanałów z najpopularniejszymi gatunkami i stylami muzycznymi lub słuchać za pośrednictwem Internetu radia znanego z eteru.

Wrażeniami dotyczącymi bogatej oferty Toshiba Places użytkownicy mogą na bieżąco dzielić się ze swoimi znajomymi z popularnych kanałów społecznościowych: Facebooka, Twittera i YouTube’a. Platforma zapewnia do nich szybki i wygodny dostęp, dzięki czemu kontakty, wymiana linków czy śledzenie profili znajomych to przyjemność, której można się teraz oddawać wyjątkowo komfortowo wprost ze swojej kanapy.

Opisy wszystkich kanałów dostępnych na Toshiba Places znajdują się na stronie: http://pl.consumer.toshiba.eu/pl/articles/standard/Toshiba_Places

Dodaj komentarz