LogowanieZarejestruj się
News

Czwarte urodziny Pylon Audio. Aukcja nowego, flagowego zestawu Sapphire 31

Podziel się na:
  • Wykop
  • Facebook
  • Digg
  • Google Bookmarks
  • Blip
sapphire_31_1_1

Oto przykład czego można dokonać w zaledwie cztery lata od momentu rozpoczęcia działalności. Polski producent kolumn głośnikowych to firma, która jest notowana na giełdzie, która dysponuje nowoczesnym zapleczem produkcyjnym, która stale się rozwija, wprowadza nowe, lepsze, doskonalsze produkty do swojej oferty. Cieszę się, że mogliśmy na naszych łamach testować kolumny Pylona, cieszę się, bo po pierwsze firma prężnie się rozwija, pomysł na głośnikowy biznes po prostu wypalił, zestawy spotkały się ze sporym zainteresowaniem na rynku, cieszę się także dlatego, bo to co oferuje polski producent prezentuje wysoką klasę brzmienia w bardzo, ale to bardzo rozsądnym budżecie. Nie jest sztuką zbudowanie zestawu, który gra pięknie (no jest, ale w końcu jak już ktoś się za to bierze, to powinien znać się na rzeczy) a przy tym kosztuje krocie - sztuką, prawdziwą sztuką jest zmieszczenie się w bardzo ograniczonym budżecie, zaoferowanie za niewielkie pieniądze, dobrego, dojrzałego brzmienia. W przypadku Pylona, każda wprowadzona na rynek konstrukcja dowodzi, że można to zrobić, że nie jest to niemożliwe. Dlatego należy docenić i uszanować pracę całego zespołu. Brawo Panie i Panowie, jesteście dowodem, że można zaoferować coś wyjątkowego w rozsądnej cenie. Oddaje głos prezesowi firmy, Panu Mateuszowi Jujce:

Szanowni Państwo nasze zestawy głośnikowe oferowane są na rynku rodzimym od 4 lat, my jako producent obchodzić będziemy niebawem swoje czwarte urodziny. Rok temu zorganizowaliśmy „aukcję urodzinową”, która obejmowała nasze zestawy z aktualnej oferty. W tym roku postanowiliśmy w ramach nadchodzących urodzin zaprezentować na koniec lipca naszą nową kolumnę głośnikową Sapphire 31, która zostanie jednocześnie następcą zestawu głośnikowego Sapphire 30. Jednak przed wdrożeniem zestawu Sapphire 31 do ciągłej oferty planowanej na koniec miesiąca lipiec 2014r. postanowiliśmy wystawić naszą nową konstrukcję Sapphire 31 od tzw. „1zł” / aukcja BCM / na portalu allegro.pl . Dodatkowo Imię i Nazwisko każdej osoby, która wygra aukcję internetową zostanie wygrawerowane na tylnej płytce znamionowej ze specjalną dedykacją od całego zespołu firmy Pylon Audio”. Link to aukcji: zestaw głośnikowy Sapphire 31 

Wygrane zestawy będą ponadto charakteryzował się:
- okablowaniem pro firmy Klotz wewnątrz kolumny,
- unikatowymi terminalami, które zostaną umieszczone na płytce znamionowej informującej o wersji „urodzinowej” sygnowanej dla wygranych osób,
- dodatkowymi wzmocnieniami wewnątrz obudowy,
- logotypami umieszczonymi w podfrezowaniach ekranu obudowy.

Korzystając z okazji dziękujemy Państwu za zaufanie jakim nas obdarzyliście nabywając nasze kolumny przez ostatnie 4 lata oraz za liczne e-maile, w których gratulują nam Państwo wyrafinowanych konstrukcji.

Z poważaniem zespół Pylon Audio.

Poniżej, krótka informacja na temat nowej konstrukcji Sapphire 31:

Gwiazdą nowego zestawu będzie znany z wielu high-endowych konstrukcji 1 calowy tekstylny przetwornik norweskiego Seasa. Zmiany zarówno brzmieniowe jak konstrukcyjne w stosunku do poprzedniej wersji są znaczące, skupiliśmy się na wykonaniu rasowo brzmiących kolumn. Nowe Sapphire 31 oferują dźwięk pełniejszy oraz spójniejszy, który prezentowany jest w sposób bogatszy od swoich poprzedników, przy zachowaniu ich dynamiki i witalności.

Zestaw Sapphire 31 od miesiąca sierpień 2014 oferowany będzie w ciągłej sprzedaży u naszych Partnerów jak i na naszym sklepie internetowym w poniższych cenach:
- okleina PCV – 3490 pln para
- naturalna okleina – 3940 pln para

Dodaj komentarz