LogowanieZarejestruj się
News

Pylon Audio w Monachium. High-endy…

Podziel się na:
  • Wykop
  • Facebook
  • Digg
  • Google Bookmarks
  • Blip
fb_pylon_audio_na_HIGH_END_Monachium_2016

W dniach 5-8.05 odbędzie się największa w branży impreza poświęcona high-endowemu audio (czyli jakiemu, spytają rozsądnie wydający roztropnie zgromadzone kapitały ;-) ) HIGH END MUNICH 2016. Jest tam wszystko to, co powoduje palpitację serca chorych na audiofilia nervosa, wystawia się kwiat produkcji zbytkownych towarów mocno luksusowych, pojawiają się wszyscy wielcy i Ci debiutujący, ale mający coś ciekawego do pokazania. Pylon ma. Co prawda polski producent w kategoriach „a po ile to” wg. mnie jest daleki od przekroczenia granicy rozsądku (kolumny wielkości stodoły z marmurową podstawą za pół bańki poproszę), ba… oferuje swoje najwyższe serie poniżej granicy 10 tysięcy złotych za zestaw (to taka moja, baaardzo umowna granica HiFi < High-end). Mniejsza. Jak się wybieracie to odwiedźcie koniecznie, a jak się nie wybieracie to możecie spodziewać się relacji na HDO. Będę starał się być obecny, a gdyby to się nie udało, będzie nasz niezawodny Andreas, który bankowo na targach się pojawi, bo ma… z kapcia, a poza tym choruje na wyżej wymienioną chorobę i cóż… nie przepuści.

Parę słów od producenta: „W czasie wystawy zaprezentujemy nasze najnowsze wyroby – (flagowe) Emerald, linię Diamond, linię Opal oraz Pearl 25 SE. Nasze stoisko będzie wyposażone w boks odsłuchowy o powierzchni 24m kw. wraz z systemem wystawienniczym. Odwiedzając wystawę serdecznie Państwa zapraszamy na nasze stoisko, będzie nam niezmiernie miło Państwa gościć – hala nr 3, J05.”

Polacy są już w Europie rozpoznawalni, można było o Pylonach przeczytać w paru internetowych site’ach o zasięgu, powiedzmy że, globalnym, poza tym w Skandynawii kolumny sprzedają się bardzo dobrze (to tam między innymi udało się znaleźć prężnych dystrybutorów). Także wiedza na temat głośników rodem z Polski kiełkuje, a takie targi to oczywista trampolina do pokazania się, zademonstrowania swoich produktów i możliwości wszystkim, zainteresowanym tematyką audio (bo kogo na tych high-endach nie ma… no właśnie). Także, jak macie wolne po majówce (to właśnie jest problem) to środek lokomocji, hotel, relanium i jazda do Republiki Federalnej (jeszcze bez paszportów, ale kto wie, kto wie…)

Nie zapomnijcie tylko zabrać własnych nagrań, jakiegoś plikowego źródła i… dobrych słuchawek ze sobą! :)

 

Dodaj komentarz