LogowanieZarejestruj się
News

SANYO PLC-WU3001 – panoramiczny projektor WXGA

Podziel się na:
  • Wykop
  • Facebook
  • Digg
  • Google Bookmarks
  • Blip
SANYO_PLC-WU3001

Już od września br. dostępny będzie nowy projektor panoramiczny zoptymalizowany dla mobilnych użytkowników. Rozdzielczość WXGA, jasność 3.000 ANSI lumenów i kontrast 2.000:1 zapewniają uzyskanie najwyższej jakości obrazu w różnych warunkach, nawet w jasno oświetlonych pomieszczeniach. Złącze HDMI ułatwia podłączanie różnych źródeł sygnału a żywotność lampy wynosząca aż 5.000 godzin gwarantuje długi okres bezobsługowej pracy urządzenia.


Duża jasność 3.000 ANSI lumenów, uzyskiwana dzięki 245 W lampie, zapewnia doskonały obraz również  w trudnych warunkach większego natężenia oświetlenia zewnętrznego. Jasny i dobrze nasycony barwami obraz uzyskać można bez całkowitego zaciemniania sali. Inteligentny system sterowania pracą lampy (ang. Intelligent Lamp Control System) dostosowuje natężenie oświetlenia do jasności wyświetlanych scen. W ciemnych scenach widać dzięki temu więcej szczegółów i wzroku nie męczą nagłe skoki jasności obrazu. Dodatkowo zmniejsza się zużycie energii i wydłuża żywotność lampy, co obniża koszty eksploatacji projektora.

Gniazdo HDMI umożliwia transmisję obrazu i dźwięku przy pomocy tylko jednego przewodu. Projektor PLC-WU3001 może być podłączony do sieci LAN (wejście RJ45) a dzięki oprogramowaniu Crestron RoomViewTM można zdalnie sterować funkcjami projektora. Administrator jest automatycznie informowany o nieprawidłowościach (na przykład o zbyt wysokiej temperaturze) lub konieczności wymiany lampy.

Nowy SANYO PLC-WU3001 wyposażony jest w głośnik 10W. Użytkownik nie musi więc podłączać projektora do wzmacniacza czy zewnętrznego głośnika, co jest dużą zaletą przy prezentacjach, w klasach, audytoriach czy na konferencjach. Pozwala to uniknąć wydatków na dodatkowy sprzęt i skomplikowane okablowanie. Projektor z wbudowanym głośnikiem jest idealnym urządzeniem multimedialnym. Funkcje wyświetlania obrazu w obrazie czy obrazu obok obrazy (ang. Picture in Picture i Picture by Picture) umożliwiają jednoczesne wyświetlanie na jednym ekranie obrazów z dwóch różnych źródeł.

Wbudowana funkcja automatycznej konfiguracji umożliwia automatyczne wykrywanie sygnału, korekcję zniekształceń trapezowych oraz regulację sygnału z komputera PC zapewniając dostosowanie do źródła i gotowość do rozpoczęcia prezentacji w ciągu kilku sekund od włączenia. Zabezpieczenie kodem PIN, blokada klawiatury i gniazdo Kensington chronią projektor przed kradzieżą.

Projektor dostępny będzie w Polsce od września 2011 roku. Sugerowana cena detaliczna: 4.999 zł (z VAT). Gwarancja: 3 lata na projektor, na lampę 1 rok (max 2.000 godzin).

Dodaj komentarz