LogowanieZarejestruj się
News

Bose Companion 20 dla wymagających

Podziel się na:
  • Wykop
  • Facebook
  • Digg
  • Google Bookmarks
  • Blip
Companion_20 Multimedia System

Bose Companion 20 to nowy poziom jakości wśród dwuczęściowych zestawów audio. Companion 20 wyposażony jest w nowy głośnik i zaawansowany port akustyczny, gwarantujący odtwarzanie muzyki w całym zakresie częstotliwości. Dzięki stworzonym przez firmę Bose patentom układów elektronicznych i wzmocnieniu poziomu głośności, użytkownicy doświadczą głębokich i niskich tonów właściwych jedynie dla większych zestawów głośników, z zestawu o wymiarach zaledwie 8,9 cm szerokość 11,1cm głębokości i 21,9 cm wysokości. Każdy z głośników dobrze komponuje się po lewej i prawej strony notebooka lub monitora, a zaawansowana technologia Bose do cyfrowego przetwarzania sygnału stereo TrueSpace ® poszerza wytwarzaną scenę akustyczną. Dostrzegalny efekt końcowy to szeroka scena dźwiękowa i przestrzeń, nawet przy blisko siebie ustawionych głośnikach.

Dodatkowe chronione patentami technologie cyfrowego przetwarzania sygnału i aktywnej korelacji elektronicznej zapewniają precyzję odtwarzania dźwięku, co zapobiega zniekształceniom na najwyższym poziomie głośności, a przy cichym odtwarzaniu muzyki pozwala nadal rozróżnić poszczególne detale i czerpać przyjemność z realistycznego brzmienia. Sterowanie nowym systemem głośników Companion ® 20 jest łatwe z małą, okrągłą podstawką sterującą, umożliwiającą użytkownikom dostęp do regulacji głośności i wyciszanie dźwięku po naciśnięciu jednego przycisku. System wyposażony jest również w gniazdo słuchawkowe oraz wejście dla dodatkowego źródła dźwięku jak iPhone, iPod lub innego urządzenie przenośnego.

System głośników multimedialnych Companion ® 20 firmy Bose dostępny jest w kolorze srebrnym w rekomendowanej cenie detalicznej 999 PLN w sklepach firmy Bose i u jej autoryzowanych dealerów. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.bose.pl.

 

Dodaj komentarz