LogowanieZarejestruj się
News

Nowe możliwości odtwarzaczy strumieniowych Sonosa

Podziel się na:
  • Wykop
  • Facebook
  • Digg
  • Google Bookmarks
  • Blip
zone_player

Sonos poinformował o udostępnieniu innowacyjnej aktualizacji Sonos System Software 3.6, która dodaje więcej opcji sterowania i jeszcze więcej muzyki użytkownikom bezprzewodowego systemu Sonos, a w efekcie lepsze doznania klasy HiFi. To bezpłatne oprogramowanie jest dostępne dla wszystkich klientów Sonos za pośrednictwem jednej, prostej aktualizacji dla posiadanego systemu. „Dzisiejsza aktualizacja funkcjonalności potwierdza nasze zaangażowanie w stałe udoskonalanie i wprowadzanie innowacji, tak aby użytkownicy sprzętu Sonos ciągle cieszyli się doskonałą jakością muzyki w każdym pomieszczeniu w domu,” powiedział John MacFarlane, założyciel i prezes Sonos, Inc .” Łatwa kontrola, niekończące się zasoby muzyki i innowacje są tym, co pozwala nam na utrzymywanie „złotego standardu” w dziedzinie słuchania muzyki w pełnym brzmieniu, w całym w domu.”

Darmowy Sonos Controller for Android obsługuje teraz tablety z platformą Android, jak i smartfony, co pozwala na kontrolę urządzeń Sonos z poziomu posiadanego urządzenia z tą platforma. Dzięki urządzeniom Sonos można przesyłać strumieniowo całą dostępną na ziemi muzykę bezprzewodowo do każdego pokoju, a teraz również sterować bezprzewodowo na dużym ekranie z każdego tabletu z Androidem w wersji 2.2 lub nowszej, w tym HTC Flyer, Motorola Xoom, Samsung Galaxy Tab, Sony Tablet S, i wiele innych. Sonos Controller for Android zawiera dodatkowo nowe udogodnienia, takie jak alarmy, funkcje zarządzania biblioteką muzyki i wsparcie Twitter dla smartfonów Android jak i tabletów. Pobierz go z Android Market.

Wraz z wersją 3.6 oprogramowania, Sonos przedstawia również Sonos Labs, nowe środowisko w wersji testowej (beta), gdzie klienci będą mogli przetestować usługi muzyczne przed ich oficjalnym wprowadzeniem przez Sonos. Nowe usługi muzyczne będą dodawane do Sonos Labs na bieżąco.
Media i twórcy usług muzycznych mogą dowiedzieć się więcej o możliwości stania się partnerem Sonos Labs na stronie internetowej: http://musicpartners.sonos.com

Sonos 3.6 zawiera również ulepszoną integrację Spotify na Sonos, dając fanom Spotify dostęp do swojej zawartości skrzynki Spotify Inbox i możliwość odtwarzania muzyki z najnowszych zasobów Spotify, jak i utworów z top listy.

Inne cechy Sonos 3.6 obejmują:
Wsparcie dla codec’a AAC+
Więcej lokalnych języków: duński i norweski

Szczegółowe informacje Sonos wersji 3.6 można znaleźć tutaj:

http://www.sonos.com/support/software_updates/

Dodaj komentarz