LogowanieZarejestruj się
News

AirPlay w odtwarzaczach strumieniowych audio firmy Sonos

Podziel się na:
  • Wykop
  • Facebook
  • Digg
  • Google Bookmarks
  • Blip
apple_airplay_sonos_m_max

Najnowsza aktualizacja 3.4 dla odtwarzaczy Sonos, wprowadza obsługę AirPlay – funkcji umożliwiającej odtwarzanie strumieniowe muzyki z handheldów Apple. Dzięki wprowadzeniu usługi multiroom Apple AirPlay wykorzystującej Apple AirPlay Express, możliwe będzie stworzenie wielostrefowego systemu muzycznego w oparciu o sprzęt obu firm. Aktualizacja Sonos 3.4 ułatwia odtwarzanie muzyki ze źródeł korzystających z Apple AirPlay w całym domu, oferuje wsparcie wielozadaniowości w handheldach Apple, a także umożliwia obsługę za pomocą urządzeń wyposażonych w Androida (Sonos Controller for Android). Funkcja Airplay pozwala na przesłanie piosenki z urządzenia pod kontrolą systemu iOS do głośnika lub odbiornika. Sonos poprawia komfort użytkowania AirPlay dzięki trybowi pracy „party mode”, tak aby nowoczesny miłośnik muzyki mógł wysyłać utwory muzyczne ze swojego iPhona lub iPada do wszystkich pomieszczeń w domu w synchronizacji.

 

Źródła muzyki z Apple AirPlay Music Sources są odtwarzane przez odtwarzacze Sonosa. Teraz możesz wysyłać strumieniowo utwory z iPhona, iPada lub iPod touch w całym domu. Po podłączeniu Apple Airport Express poprzez wejście „line-in“ do każdego ZonePlayera można będzie się cieszyć z multiroomu Apple Airplay.

Inne funkcje Sonos 3.4:

Szybsza bezprzewodowa kontrola przez iPhone i iPad ze wsparciem wielozadaniowości systemów iOS. Wyszukiwanie i odtwarzanie muzyki jeszcze szybciej dzięki wielozadaniowości dostępnej w darmowym oprogramowaniu Sonos Controller do iPhona i Sonos Controller do iPada. Oba kontrolery są dostępne do pobrania z iTunes App Store.

Pełniejsza kontrola z i wsparcie dla Sonos Controller for Android, pozwala przekształcić smartfona z platformą Android w pełni funkcjonalny kontroler urządzeń Sonos dzięki bezpłatnej aplikacji, którą można pobrać z Android Market. Sonos Controller for Android oferuje innowacyjną funkcję głosowego wyszukiwania muzyki, dzięki której możesz znaleźć każdego artystę, album lub utwór, po prostu mówiąc do mikrofonu telefonu.

Dodaj komentarz