LogowanieZarejestruj się
News

Panasonic dodaje TVN Player do Viera Connect!

Podziel się na:
  • Wykop
  • Facebook
  • Digg
  • Google Bookmarks
  • Blip
Panasonic_logo

Panasonic poinformował, że polscy posiadacze telewizorów z dostępem do platformy Viera Connect uzyskali dostęp do 8 nowych, darmowych aplikacji. Szeroki wybór filmów i seriali dzięki nowym aplikacjom VOD, oraz nowa aplikacja karaoke zapewnią użytkownikom dużo rozrywki w mroźne lutowe wieczory. Nowe aplikacje dostępne dla posiadaczy telewizorów w VIERA Connect Market  (dla telewizorów Panasonic VIERA z linii produktowej 2010, 2011 i 2012 z dostępem do Internetu) wprowadzone dziś do oferty to: TVN Player, You Tube on TV, RED KARAOKE, Swissinfo, Viaway, YuppTV, Snagfilms oraz rovi guide.

Najbardziej interesująco i chyba najbardziej popularną aplikacją będzie z pewnością TVN Player. Serwis ten pozwala na oglądanie wybranych programów z ramówki TVN, TVN Style oraz TVN Turbo w tym również nowości i popularnych produkcji takich jak „Julia”, „Przepis na życie”, „X-factor”, „Top Model – Zostań modelką”, „You Can Dance. Po prostu tańcz”, „Mam talent”, „Miasto Kobiet” czy „Automaniak”. Dostęp do wybranych programów jest darmowy, w związku z czym ich emisja poprzedzona jest reklamą.

Wśród najnowszych aplikacji dostępnych na platformie Viera Connect znalazła się aplikacja SnagFilms. Umożliwia ona bezpłatny dostęp na żądanie do setek filmów z bazy niezależnych produkcji SnagFilms. Kinomaniacy mogą wybierać spośród olbrzymiej oferty filmów — dokumentów i dramatów, komedii i thrillerów, nagradzanych superprodukcji bądź mało znanych, niszowych produkcji. Dostęp do wszystkich filmów jest bezpłatny. Natomiast RED KARAOKE, to program umożliwiający zamienienie swojego pokoju w bar z karaoke i świetną zabawę w gronie najbliższych oraz znajomych. Baza programu składa się z ponad 45 000 piosenek, które wystarczą na wiele godzin niezwykłej zabawy.

Dodaj komentarz