LogowanieZarejestruj się
News

Płyty winylowe w Białymstoku i z Białegostoku

Podziel się na:
  • Wykop
  • Facebook
  • Digg
  • Google Bookmarks
  • Blip
unspecified-13

Co ważniejsze? Klamoty, czy muzyka? Oczywiście, że muzyka! Klamoty to narzędzie, muzyka to sedno, to istota rzeczy. Połączenie salonu audio ze sprzedażą płyt to jakby oczywista, oczywistość, ale wskażcie mi sklepy ze sprzętem, w których bez problemu kupimy muzykę… no właśnie. Niby w erze strumieni takie coś to totalny old school, wszystko teraz z Internetów idzie, ale – jak wiemy – rzeczywistość nie jest wcale taka zero jedynkowa, jakby się wydawało. I na całe szczęście! Mamy różnorodność, mamy renesans czarnego krążka, ludzie kupują fizyczne nośniki, kierując się nie tylko modą, czy sentymentem. I dobrze, bardzo dobrze, dlatego tym bardziej cenna jest taka inicjatywa, jak ta w Białymstoku.

Salon audio z winylami, które od razu po zakupie gramofony będzie można nabyć. Niby oczywiste, prawda? A jakże rzadkie zjawisko. Często nasza płytoteka, kiedyś z takim mozołem budowana, to przeszłość, często trzeba (jaki ja byłem …, że się pozbyłem, sprzedałem, oddałem – dowolne skreślić) gromadzić od nowa, dodatkowo dochodzi to, co nowe, co pojawiło się w fonografii w ostatnich dziesięcioleciach. Słuchanie z igły to coś zupełnie innego niż z komputera, tu słuchamy albumu, całości, kompletnego dzieła, tego, co chciał nam twórca przekazać. Żadne tam playlisty, żadne tam skakanie, mieszanie. Gramy od A do Z, do tego ta cała otoczka związana z obsługą, wreszcie całość doświadczenia nacechowana smakowaniem, nieśpiesznym, świadomym słuchaniem. Nie zapominajmy o przyjemności płynącej z winylowego brzmienia. Tylko do tego nie wystarczą same klamoty. Do tego potrzeba także i przede wszystkim krążka z wytłoczoną na nim magią. Oby więcej takich miejsc… sprzedaż płyt prowadzona jest także online.

Sklep.RMS.pl Hi-Fi Kino Domowe Akcesoria Audio-Video otworzył nowy dział produktowy dostępny zarówno online jak i offline – płyty winylowe! Tym samym sklep.RMS.pl stał się jednym z niewielu w Polsce i jedynym w Białymstoku i województwie podlaskim salonem audio-video, gdzie jednocześnie można zaopatrzyć się w winyle znanych wykonawców oraz wysokiej klasy nowy sprzęt odsłuchowy. W ofercie sklep.RMS.pl można już odnaleźć blisko tysiąc longplejów artystów takich jak: Dominic Miller, Sade, Alice in Chains, Iggy Pop, Faith No More, Bob Dylan, Depeche Mode, Leonard Cohen, Blues Brothers, Stevie Ray Vaughan, Europe, Herbie Hancock, David Bowie, Eddie Vader, Sinead O’Conner, Carlos Santana, Cesaria Evoria, Fleetwood Mac, Jimi Hendrix, Joe Cocker, Eurythmics. Jednocześnie sklep.RMS.pl zapewnia bogatą ofertę gramofonów, wkładek gramofonowych i akcesoriów do pielęgnacji zarówno urządzeń hi-fi jak i płyt gramofonowych.

Dodaj komentarz