LogowanieZarejestruj się
News

Druga generacja odtwarzaczy AC Ryan na polskim rynku

Podziel się na:
  • Wykop
  • Facebook
  • Digg
  • Google Bookmarks
  • Blip

Nowe odtwarzacze marki ACRyan: PlayOn!HD2 oraz PlayOn!HD Mini2, zapowiedziane na targach CES i CeBIT 2011 są już dostępne na polskim rynku. W urządzeniach zastosowano nowy procesor Realtek RTD1185 taktowany zegarem 500MHz, o 20% wydajniejszy od układów stosowanych w modelach pierwszej generacji. Nowe modele obsługują sieć LAN w standardzie 1Gbit, a model PlayOn!HD2, pozwalający na instalację wewnętrznego dysku 3.5″, wyposażono w złącze PC USB 3.0.

Wraz z nowym sprzętem wprowadzono także wiele usprawnień i ulepszeń w oprogramowaniu. Urządzenia obsługują m.in serwisy internetowe przez wbudowaną przeglądarkę WWW sterowaną myszką i klawiaturą (YouTube, Facebook, Twitter, Google Buddy Link, komunikatory eBuddy). Dostępna opcja biblioteki mediów oraz Movie Jukebox, które rozszerzają możliwości tekstowej i graficznej prezentacji zawartości podłączanych dysków i pamięci. Urządzenia pozwalają także na budowę i edycję playlist M3U oraz albumów zdjęciowych.

Szczegółowe informacje na temat wyżej wymienionych odtwarzaczy znajdziecie na stronie dystrybutora, firmy Human Media.

Odtwarzacz PlayOn!DVR firmy ACRyan to konstrukcja wyposażona w podwójny cyfrowy tuner DVBT z funkcją nagrywania (w SD i HD) oraz z obsługą EPG i Teletkstu.
Urządzenie pozwala na instalację wewnętrznego dysku 3.5″, posiada zewnętrzne złącze eSATA oraz USB, LAN i czytnik kart pamięci. Obudowę wyposażono w wyświetlacz i przyciski sterujące. Odtwarzacz bez problemu radzi sobie z wszelkimi formatami audio i wideo, włączając w to obrazy i kopie płyt DVD i BD. Dostęp do urządzenia przez przeglądarkę WWW pozwala na zdalną kontrolę zleceń nagrywania, zarządzanie klientem Torrent oraz na pobieranie wszelkich plików z dysku.
Opcja biblioteki mediów oraz Movie Jukebox znacznie rozszerzają możliwości tekstowej i graficznej prezentacji zawartości dysków i pamięci.

Odtwarzacz PlayOn!HD Mini2 firmy ACRyan jest wyposażony został w najnowszy układ Realteka – procesor RTD1185 taktowany zegarem 500MHz zapewniający pełne wsparcie dla formatów AudioHD i obsługę sieci LAN 1Gbit, a ulepszony interfejs użytkownika udostępnia wiele unikalnych funkcji.
Urządzenie bez problemu radzi sobie z wszelkimi formatami audio i wideo, włączając w to obrazy i kopie płyt DVD i BD – odtwarzane z wszelkich nośników, także przez sieć.
Opcja biblioteki mediów oraz Movie Jukebox znacznie rozszerzają możliwości tekstowej i graficznej prezentacji zawartości dysków i pamięci. Najnowsze oprogramowanie zapewnia dostęp do radia, internetowych materiałów wideo oraz wielu innych serwisów, m.in YouTube, Facebook, Twitter, Google Buddy Link, eBuddy, obsługiwanych za pomocą klawiatury i myszki.

Odtwarzacz PlayOn!HD2 firmy ACRyan jest pierwszym na rynku odtwarzaczem zbudowanym w oparciu o procesor RTD1185. Najnowszy układ Realteka, taktowany zegarem 500MHz, jest o 20% szybszy od procesorów poprzedniej generacji, zapewnia pełne wsparcie dla formatów AudioHD, obsługę USB 3.0 oraz sieci LAN 1Gbit, a ulepszony interfejs użytkownika udostępnia wiele nowych funkcji. Urządzenie pozwala na instalację wewnętrznego dysku 3.5″, posiada dwa porty USB, LAN i czytnik kart pamięci. Odtwarzacz bez problemu radzi sobie z wszelkimi formatami audio i wideo, włączając w to obrazy i kopie płyt DVD i BD – odtwarzane z wszelkich nośników, także przez sieć. Opcja biblioteki mediów oraz Movie Jukebox znacznie rozszerzają możliwości tekstowej i graficznej prezentacji zawartości dysków i pamięci. Najnowsze oprogramowanie zapewnia dostęp do radia, internetowych materiałów wideo oraz wielu innych serwisów, m.in YouTube, Facebook, Twitter, Google Buddy Link, eBuddy, obsługiwanych za pomocą klawiatury i myszki.

 

Dodaj komentarz