LogowanieZarejestruj się
News

Philips SoundHub HTS5593 – cena

Podziel się na:
  • Wykop
  • Facebook
  • Digg
  • Google Bookmarks
  • Blip
Philips SoundHub

Najnowszy zestaw kina domowego Philips SoundHub HTS5593 gwarantuje rozrywkę na wysokim poziomie. Zastosowane w głośnikach podwójne cewki basowe poprawiają brzmienie niższych częstotliwości i zapewniają solidne i głębokie basy. Technologia Active 3D w połączeniu z najnowszą generacją ekranów zapewnia głębię i realizm obrazu w wysokiej rozdzielczości. Efekt trójwymiarowy powstaje dzięki zastosowaniu specjalnych okularów zasłaniających prawe i lewe oko synchronicznie ze zmieniającymi się obrazami. Zupełnie tak jak w sali kinowej! Szeroka gama filmów 3D dostępnych na płytach Blu-ray zapewnia dostęp do nieograniczonej rozrywki.

Zestaw kina domowego został wyposażony w potężne głośniki z rurami basowymi. Formaty Dolby TrueHD oraz DTS-HD Master Audio Essential stanowią wspaniałe uzupełnienie Twoich wrażeń z rozrywki w jakości HD. Odtwarzany dźwięk jest niemalże niemożliwy do odróżnienia od wersji studyjnej, tak więc słyszysz dokładnie to, co było zamysłem twórców!

Ponadto Philips SoundHub posiada ekran dotykowy, który pozwala sterować głośnością i innymi opcjami odtwarzania.Głośniki bezprzewodowe tylne (dostępne za dodatkową opłatą) – umożliwiają regulację i pełną dowolność ich rozmieszczenia. Technologia zerowych zakłóceń pozwalana uzyskanie pełnego dźwięku przestrzennego bez konieczności prowadzenia niezbyt estetycznych kabli.

Technologia Smart TV umożliwia dostęp do serwisów i multimediów internetowych na telewizorze, np. do wypożyczalni filmów lub serwisów społecznościowych. Funkcja Stay in Control pozwala na zmianę kanału lub wprowadzenie tekstu przy użyciu smartfona lub tabletu. Dzięki funkcji SimplyShare prześlesz strumieniowo zdjęcia, muzykę i filmy z komputera, telefonu i tabletu do telewizora.

Dodatkowe porty HDMI zapewniają wygodne podłączanie do zestawu kina domowego innych urządzeń, takich jak konsola do gier czy dekoder HD. Kino domowe SoundHub gwarantuje wysoką jakość dźwięku i obrazu w każdej dziedzinie rozrywki! 

Rekomendowana cena detaliczna zestawu SoundHub HTS5593 wynosi 2 149PLN.

 

Dodaj komentarz