LogowanieZarejestruj się
News

Konkurs z okazji pierwszych urodzin na HD-Opinie.pl

Podziel się na:
  • Wykop
  • Facebook
  • Digg
  • Google Bookmarks
  • Blip
HD Opinie big

Minął rok od chwili powołania do życia HD-Opinie.pl. Każde urodziny to dobry moment by coś komuś wręczyć. Tym razem odwrotnie – to solenizant będzie obdarowywał czytelników. Z okazji pierwszych urodzin zaplanowaliśmy nasz pierwszy, rocznicowy konkurs. Mamy nadzieję nie tylko przeprowadzać co roku rocznicowe konkursy, ale wprowadzić przy okazji recenzji, artykułów problemowych taką formę zabawy, podszytej nutką rywalizacji oraz szczypty szczęścia dla naszych stałych Czytelników. Zasady konkursu są proste: trzeba polubić nasz profil na Facebooku, odpowiedzieć na pytania konkursowe i mieć odrobinę szczęścia przy ewentualnym losowaniu (pytania nie są chyba aż takie trudne, prawda?)

Nagrody bardzo mocno korespondują z tematyką, która nieco nam zdominowała, szczególnie ostatnio, portal - chodzi oczywiście o audio. Mamy nadzieję, że przydadzą się wylosowanym tudzież wybranym szczęśliwcom, postaraliśmy się dobrać je w ten sposób, aby każdy zainteresowany tematami poruszanymi na naszej witrynie ucieszył się ze zdobycia nagrody. Trochę czasu zajęło nam kompletowanie „fantów”, opracowanie pytań, wymyślenie formuły, poza tym stwierdziliśmy że nie ma lepszego momentu na tego typu zabawę niż wakacje, kiedy każdy (no niestety nie każdy) leży do góry brzuchem, wolne ma, słucha, ogląda, nurkuje, chodzi i co tam jeszcze robi ;-) … do komputera nie siada. Zaraz, zaraz jak to nie siada? Zresztą nieważne, zawsze pozostaje jakiś smartfon, względnie tablet w odwodzie, co oznacza, że każdy może wziąć udział w naszym konkursie. Dobrze, dość przynudzania, czas na konkrety, czytaj – czas na pytania. Prosimy o podanie odpowiedzi na adres podany poniżej. Nie zapomnijcie o polubieniu naszego profilu. No to do rzeczy…

Aktualizacja: Mamy dla Was super niespodziankę – przybyła kolejna nagroda i to jaka! Dzięki firmie Pylon Audio, producenta kolumn głośnikowych, główną nagrodą w naszym konkursie są najnowsze podłogowe kolumny Topaz! To piękny, rasowy zestaw głośnikowy o wartości 2600 złotych. O Topazach możecie przeczytać naszej najnowszej recenzji, którą właśnie opublikowaliśmy.

1. Wymień przynajmniej dwa z przetestowanych na HD-Opinie produktów, które otrzymały wyróżnienie „Wybór redakcji”

2. Dlaczego nie wierzymy w wysoką jakość Mastered for iTunes?

3. Jakie urządzenie ilustruje (zdjęcie w tle tzw. cover photo) nasz fanpage na Facebooku?

Konkurs potrwa miesiąc. Zaczynamy dzisiaj, tzn. w środę, pierwszego (01.08), kończymy w piątek trzydziestego pierwszego (31.08). Odpowiedzi proszę kierować na adres antoni.wozniak at hd-opinie.pl. Były pytania, było co gdzie jak i dlaczego, ale chyba czegoś zabrakło… tylko czego? (…) No jak to czego, nagród zabrakło! Oto one:

 

1. Nagroda główna – kolumny podłogowe Pylon Audio Topaz o wartości 2600 złotych ufundowana przez producenta, firmę Pylon S.A.

 

2. Słuchawki dokanałowe a-Jays One o wartości 119 złotych

 

 

3. Słuchawki dokanałowe a-Jays Four o wartości 229 złotych

 

4. Konwerter cyfrowy USB-SPDIF Matrix o wartości 199 złotych

5. Słuchawki SteelSeries Siberia V2 z wbudowanym mikrofonem ufundowane przez SteelSeries o wartości 300 PLN

 

 6. Słuchawki Lindy 20425 z aktywną redukcją szumów, ufundowane przez firmę Rafko o wartości 350 PLN.

 

Nagrodę główną, kolumny głośnikowe Pylon Audio Topaz, otrzyma osoba, która na naszym fanpage`u (pod wpisem o konkursie) umieści najlepsze hasło promujące HD-Opinie.pl, nawiązujące do najczęściej poruszanej u nas tematyki (cyfrowy obraz & dźwięk). Chcemy zaangażować Was w tworzeniu naszego wizerunku scenicznego ;-) – tekst nie tylko pojawi się na naszym portalu oraz na fanpage`u, ale będzie obecny także w innych mediach, trafi również do materiałów promocyjnych. Nagrodę otrzyma ten, kogo pomysł zostanie najmocniej zalajkowany. Poza wymyśleniem hasła (kogoś nie mającego warunków lokalowych – to spore, 18 kilogramowe, kolumny – nie będziemy na siłę uszczęśliwiać), prosimy także o odpowiedź na zadane powyżej pytania. Podsumowując… chcesz powalczyć o kolumny? Wymyśl hasło oraz odpowiedz na pytania. W innym wypadku wyślij same odpowiedzi.  I jeszcze jedna, ważna uwaga – wygrana za hasło nie wyklucza możliwości zdobycia dodatkowej nagrody w sytuacji, gdy uda nam się odpowiedzieć na zadane powyżej pytania i dopisze nam odrobina szczęścia w losowaniu. Dwie nagrody? Tak, u nas to możliwe :-)

Życzymy szczęścia wszystkim biorącym udział w konkursie. Powodzenia!

Dodaj komentarz