LogowanieZarejestruj się
News

UPC jest zadowolone z funkcji zdalnego nagrywania

Podziel się na:
  • Wykop
  • Facebook
  • Digg
  • Google Bookmarks
  • Blip
Zdalne Nagrywanie w Telewizji Cyfrowej UPC

Statystyki oraz wyniki badań potwierdzają, że nowa, bezpłatna usługa, Zdalne Nagrywanie w Telewizji Cyfrowej UPC, została przyjęta przez klientów  z entuzjazmem. Zaproponowane w połowie maja Zdalne Nagrywanie pozwala na zaplanowanie nagrywania ulubionych programów z dowolnego miejsca, nie tylko za pomocą strony WWW, ale także telefonów komórkowych i wygodnej aplikacji na iPhona i iPada. W pierwszych tygodniach funkcjonowania usługi użytkownicy planowali średnio 3 nagrania w tygodniu. W sumie  za jej pomocą zaplanowano aż 31 000 nagrań. Zdalne Nagrywanie pozwala na pełną kontrolę nad telewizyjną ramówką oraz wyznacza nowe trendy  w sposobie planowania telewizyjnej rozrywki.

Klienci Telewizji Cyfrowej UPC wśród największych benefitów Zdalnego Nagrywania wymieniają możliwość szybkiego nagrania interesujących programów, prostotę i przejrzystość menu oraz dostępność w każdym miejscu i o każdej porze. O tym, że usługa doskonale wpisała się w ich oczekiwania, świadczy fakt, że ¾ z nich uznało nową usługę za jedną z trzech najbardziej potrzebnych opcji dodatkowych w Telewizji Cyfrowej UPC (obok UPC NA ŻĄDANIE  i Przewodnika TV ). Klienci deklarują, że najchętniej z nowej usługi korzystaliby „kiedy coś wypadnie” i nie ma możliwości zdążenia na ulubiony program (81%). Popularne jest także korzystanie na urlopie (41%) oraz w pracy, gdy planują rozrywkę na wieczór (19%). Klienci chętnie nagrywają programy rekomendowane przez operatora  w sekcji UPC Poleca.

Więcej o Zdalnym Nagrywaniu Telewizji Cyfrowej UPC

Zdalne Nagrywanie w Telewizji Cyfrowej UPC to bezpłatna usługa oferująca możliwość zaplanowania nagrania programów telewizyjnych na dekoder  z dowolnego miejsca na świecie. Na dysk twardy dekodera[1]nagrać można filmy, seriale i programy z bogatej oferty blisko 150 kanałów telewizyjnych, dostępnych w Telewizji Cyfrowej UPC. Aby planować nagrania i przypomnienia poprzez stronę internetową, wystarczy wejść na stronę: nagrywanie.upc.pl, a następnie zalogować się do Internetowego Przewodnika TV. Posiadacze iPhona i iPada mogą ściągnąć darmową aplikację z App Store (Iink poniżej), uzyskując w ten sposób dostęp do bieżącego programu telewizyjnego blisko 150 kanałów telewizyjnych i funkcji planowania nagrań oraz przypomnień. Aplikacja, już w pierwszych dniach dostępności zajęła 2 miejsce na liście top 25 darmowych aplikacji do pobrania.

Dodatkowo aplikacja daje możliwość zapoznania się  z najciekawszymi propozycjami filmów i programów z danego dnia w sekcji UPC Poleca, jak również prezentuje najciekawsze zwiastuny filmów z oferty UPC NA  ŻĄDANIE. Zaplanowanie nagrania możliwe jest także poprzez przeglądarkę internetową na każdym telefonie komórkowym pod adresem m.nagrywanie.upc.pl, niezależnie od marki i systemu operacyjnego. Każdy użytkownik nowej usługi może aktywować opcję wysyłania wiadomości e-mail na podany przy rejestracji adres e-mail, potwierdzającą zaplanowanie nagrania danego programu oraz wiadomość o jego statusie.

Zdalne Nagrywanie wpisuje się w projekt „Coolturalne After Hours z UPC”, w myśl którego UPC pragnie zapewnić  klientom i przyjaciołom marki domową rozrywkę najwyższej jakości, zapewniającą dostęp do kultury i poznawania świata oraz możliwość efektywnego wykorzystania czasu w domu.

Darmową aplikację Zdalne Nagrywanie na iPhona i iPada można ściągnąć bezpłatnie z App Store: http://itunes.com/apps/ZdalneNagrywanieUPC

Więcej informacji na temat usługi Zdalne Nagrywanie Telewizji Cyfrowej UPC: http://www.upc.pl/telewizja/poznaj-telewizje-cyfrowa/zdalne-nagrywanie/

Dodaj komentarz