LogowanieZarejestruj się
News

Tanie słuchawki Panasonica

Podziel się na:
  • Wykop
  • Facebook
  • Digg
  • Google Bookmarks
  • Blip
Panasonic_DJS400AE_D_1

Prawdziwy wysyp tanich modeli słuchawek u Panasonica. Pewnie zagra to lepiej niż dodawane w komplecie „słuchawki” przez producentów elektroniki mobilnej (np. przez Apple, mam na myśli także najnowszy wytwór słuchawkopodobny, który miał być opracowywany w jabłkowych laboratoriach przez dłuuuugie cztery lata, a jest kompletną wg. mnie pomyłką). Oczywiście nie ma się co czarować, nie będzie tu żadnej audionirwany, ale coś co kosztuje tyle co zgrzewka – o ile nie zmasakruje nam dźwięku – już zasługuje na to, aby (nawet awaryjnie, zdarza się że wybierając się gdzieś dalej zapomnieliśmy o tym co najważniejsze… o naszych słuchawkach) dać mu szansę. Poniżej trochę PR, autoreklamy w wykonaniu Panasonica (mam nadzieję, że firma wyjdzie z finansowych tarapatów – tak na marginesie), wszystko podlane świątecznym sosem prezentowo-zakupowym. A jakże…

Informacja prasowa

Coś dla ucha i oka

Słuchawki Panasonic RP-HXD3 zostały docenione za wyjątkowe wzornictwo i zdobyły prestiżową nagrodę iF Design. To model, który znajdzie bez wątpienia wielu entuzjastów wśród miłośników pięknych i niebanalnych przedmiotów. Minimalistyczne i eleganckie słuchawki dostępne są w pięciu wyjątkowych kolorach. Oprócz efektownego wyglądu model Panasonic RP-HXD3, oferuje też nieskazitelnie czysty dźwięk w każdym otoczeniu. Miękka silikonowa poduszka w nausznikach dokładnie przylega do ucha izolując hałas i podnosząc komfort użytkowania.

Rekomendowana cena detaliczna: 159 PLN

Modne i uniwersalne

Panasonic RP-HT460 to słuchawki monitorowe o modnym wyglądzie, które doskonale sprawdzą się zarówno do użytku wewnątrz pomieszczeń jak i na zewnątrz. Zapewniają doskonały i potężny dźwięk, który pozwoli w pełni cieszyć się ulubionymi utworami. Dodatkowo, technologia redukcji szumu pozwoli w komfortowy sposób słuchać muzyki w każdej sytuacji, nawet w biurze czy środku komunikacji publicznej.

Rekomendowana cena detaliczna: 159 PLN

Stylowe i praktyczne

Słuchawki RP-DJS400AE to sprzęt przeznaczony dla miłośników muzyki, ale także dla osób, które muzyką zajmują się bardziej profesjonalnie. To idealny prezent dla początkujących jak i profesjonalnych DJ-ów! Słuchawki wygodnie leżą na głowie nie sprawiając uczucia dyskomfortu i ucisku nawet po kilku godzinach słuchania muzyki. Ten model słuchawek charakteryzuje się czystym i bogatym dźwiękiem – doskonale słychać w nich wszystkie basy. Słuchawki Panasonic RP-DJS400AE są dostępne w kilku ciekawych wersjach kolorystycznych (m.in. niebieskiej, zielonej, pomarańczowej, różowej i czarnej), dzięki czemu jeszcze lepiej dopasować je można do upodobań i stylu bliskiej nam osoby.

Rekomendowana cena detaliczna: 149 PLN

Kompaktowe i kolorowe

Słuchawki douszne Panasonic RP-HJE120 dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych, które dopasować można między innymi do iPodów nano 5 generacji. Te małe słuchawki zapewniają doskonałą jakość dźwięku, a trzy pary wymiennych nakładek pozwalają jak najlepiej dopasować je do rozmiaru ucha.

Rekomendowana cena detaliczna: 39 PLN

Idealnym prezentem dla osób, które cenią sobie wygodę użytkowania i lubią nowoczesne wzornictwo będzie model Panasonic RP-HJE140 w kształcie litery L. Jest on dostępny w kilku modnych kolorach (niebieskim, pomarańczowych, zielono-żółtym, czerwonym, czarnym i białym).

Rekomendowana cena detaliczna: 69 PLN

Fani doskonałego dźwięku i głębokich basów ucieszą się ze słuchawek Panasonic RP-HJE290, które również dostępne są w kilku modnych wersjach kolorystycznych.

Rekomendowana cena detaliczna: 99 PLN

Dodaj komentarz