LogowanieZarejestruj się
News

Mobilny tuner iD-AndroidTV

Podziel się na:
  • Wykop
  • Facebook
  • Digg
  • Google Bookmarks
  • Blip
tuner_id4_mobile

iD4Mobile prezentuje miniaturowy tuner do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T – iD-AndroidTV. Urządzenie jest kompatybilne ze smartfonami i tabletami z zainstalowanym systemem Android. Dedykowane oprogramowanie iDTV, dzięki któremu jest możliwy odbiór sygnału cyfrowego, można pobrać bezpłatnie w serwisie Google Play. Przy pierwszym uruchomieniu aplikacji następuje automatyczna konfiguracja, skanowanie oraz zapisywanie kanałów. Aplikacja iDTV wyświetla również informacje na temat bieżącego i następnego programu oraz pozwala na wybór opcjonalnych ścieżek dźwiękowych. Dodatkowo wyposażona jest w funkcję Timeshift, dzięki której widz może pauzować lub cofać nadawane programy i tym samym pozwolić sobie na przerwę podczas oglądania.

iD-AndroidTV z dwóch znajdujących się w zestawie anten. Mała antena teleskopowa wpinana jest bezpośrednio do tunera, a druga – magnetyczna – ma metrowy kabel zakończony standardowym złączem antenowym. iD-AndroidTV jest kompatybilny z systemem Android w wersji 4.0.3 („Ice Cream Sandwich”) lub nowszej. Tuner można podłączyć do większości popularnych tabletów i smartfonów za pomocą złącza microUSB. Użytkownicy produktów mobilnych firmy Apple mogą odbierać bezpłatną telewizję cyfrową dzięki innemu tunerowi marki iD4Mobile - modelowi iD-iPadTV.

Dane techniczne:

- Wymagania sprzętowe: urządzenie z systemem Android, oparte na procesorze dual-core (min. 1GHz) i wsparciem technologii NEON
- Wymagania systemowe: Android 4.0.3 („Ice Cream Sandwich”) lub nowszy

Zawartość zestawu:
- tuner TV ze złączem microUSB
- antena teleskopowa
- antena prętowa
- adapter do gniazda antenowego
- instrukcja szybkiej instalacji
- Wymiary: 10 x 38 x 20 mm
- Waga netto: 10 g

Dodaj komentarz