LogowanieZarejestruj się
News

Wyniki konkursu świąteczno-noworocznego HD-Opinie!

Podziel się na:
  • Wykop
  • Facebook
  • Digg
  • Google Bookmarks
  • Blip
klipsch_image_one

Tak jak pisałem, sporo odpowiedzi było poprawnych, choć po przeanalizowaniu wszystkich nadesłanych okazało się, że wielu osobom trochę się pospieszyło i nie odpowiedziały w sposób kompletny na zadane pytania. Dlaczego pospieszyło? Bo dotyczy to pytania z cyklu „zapuść wyszukiwarkę artykułów”, pytania numer 2, gdzie trzeba było napisać m.in. o czterech wyróżnieniach dla DACa Mini-i Matriksa oraz, dodatkowo, w „dwójce” niektórzy pominęli konwerter cyfrowy USB-SPDIF. Pytanie pierwsze (drenaż baterii) oraz trzecie (co się dla nas najbardziej liczy: muzykalność, emocje, wokal) nie sprawiły większych problemów. Jak wcześniej wspominałem, większość z Was trafiła bez pudła z odpowiedziami na zadane przez nas pytania 1-3. Brawo. Dla nas to znak, że w kolejnych konkursach musimy zawiesić poprzeczkę nieco… wyżej ;-) . Natomiast na bonusowe pytanie najpełniejszą odpowiedź udzielił Pan Sebastian Skrobek i to jemu postanowiliśmy przyznać dodatkową nagrodę – komputer HTPC Xtreamer Ultra.  Nie tylko określił precyzyjnie na czym polega zjawisko, dlaczego należy z nim walczyć, ale także zadał sobie trud sprawdzenia którego marca (w minionych latach) DRD był obchodzony (i kiedy będzie w br). Brawa za skrupulatność. Bardzo cieszymy się z odzewu, z wielu życzeń oraz z wyrazów sympatii. Na pewno w przyszłości możecie spodziewać się kolejnych konkursów na HD-Opinie z atrakcyjnymi nagrodami. No dobrze, zwycięzcę multimedialnego peceta wymieniłem, a gdzie reszta szczęśliwców? Wystarczy kliknąć „w czytaj dalej”, aby się dowiedzieć, do kogo tym razem uśmiechnęło się szczęście!

Nagrody:

1. Zestaw monitorów Mordaunt Short Avant 902i trafia do Pana Krzysztofa Krupika

 

  2. Słuchawki Klipsch Image One trafiają do Pana Michała Saksa
  
3. Dysk WiFi dla handheldów Kingston Wi-Drive 32GB + słuchawki a-Jays One trafiają do Pana Tomasza Świndera

;

 

4. Nagrodę dodatkową – HTPC Xtreamer Ultra – otrzymuje Pan Sebastian Skrobek:

 

Serdecznie gratulujemy!

Komentarze Czytelników

  1. ElectricMan

    Klipschy sa moje ? Jupii……… Dzięki wielkie. Gratulacje dla pozostałych zwycięzców. Wracając do pytań, aż takie łatwe to chyba nie były. Na trzecie nie było aż tak wprost, trochę trzeba było poczytać. Czwarte dodatkowe pytanie – hmm no trudność była mniejsza, aczkolwiek faktem jest że „święto” to nie ma stałej daty – ja dat nie wpisywałem.
    A przy okazji, jak ktoś szuka taniego Squeezeboxa Touch i Radio, można kupić na http://www.digitec.ch – 199 / 153 CHF. Jedyny problem, to chyba dostawa – nie wiem czy wysyłają do PL. Przyda się jakiś znajomy ze Szwajcarii.

Dodaj komentarz