LogowanieZarejestruj się
News

Samsung rozszerza usługę e-booków

Podziel się na:
  • Wykop
  • Facebook
  • Digg
  • Google Bookmarks
  • Blip

Samsung Electronics Co., Ltd, światowy lider w dziedzinie mediów cyfrowych i rozwiązań integrujących technologie cyfrowe, rozszerzył swoją usługę e-booków w Europie. Readers Hub 2.0 zmieni każde urządzenie, na którym zostanie zainstalowany, w mobilny czytnik książek elektronicznych i sprawi, że korzystanie z e-booków stanie się jeszcze wygodniejsze, intuicyjne i bardziej ekscytujące. Readers Hub 2.0 oferuje użytkownikom smartfonów i tabletów Samsung tysiące bestsellerów i e-booków z całego świata, w tym ilustrowane książki kucharskie i interaktywne lektury dla dzieci.

Wyszukiwanie i nawigacja po obszernym katalogu Readers Hub 2.0 jest teraz szybsze i bardziej intuicyjne. Ulepszona usługa rekomendowania treści ułatwia znalezienie interesujących tytułów. Kiedy dokona się wyboru i otworzy książkę, intuicyjny interfejs pozwoli dostosować jej wygląd: zmienić rozmiar tekstu, kolor tła lub jasność ekranu, aby uzyskać optymalny obraz, bez względu na to, kiedy i gdzie użytkownik chce oddać się lekturze.

Dotknięcie ekranu powoduje wyświetlenie menu, które pozwala wyróżnić kluczowe katalogi i dodać adnotacje. Notatki są przechowywane oddzielnie do szybkiego wglądu i mogą być łatwo udostępniane. Readers Hub 2.0 umożliwia też publikowanie fragmentów książek w sieciach społecznościowych.

Projektując Readers Hub 2.0, chcieliśmy stworzyć definitywny, wielofunkcyjny czytnik książek dla urządzeń mobilnych - powiedział Won-Pyo Hong, prezes i dyrektor Media Solution Center w Samsung Electronics. - Ludzie na całym świecie uwielbiają czytać, ale w dzisiejszych czasach uzupełnianie kolekcji książek bywa problematyczne. Readers Hub 2.0 pozwala pobierać i czytać e-booki w dowolnym miejscu i o każdej porze.

Readers Hub 2.0 oferuje szeroką bibliotekę treści z całego świata. Na wszystkich rynkach Unii Europejskiej Samsung rozszerzył partnerstwa z globalnymi i lokalnymi wydawcami, aby zapewnić dostęp do tytułów krajowych i międzynarodowych autorów. Po zarejestrowaniu informacji o karcie kredytowej nabywanie i pobieranie e-booków sprowadza się do dwóch kliknięć, a pojedyncze hasło i identyfikator zapewniają dostęp do książek na wielu urządzeniach Samsung.

Readers Hub 2.0 jest zgodny z następującymi formatami: ePub2, PDF, HTML 5 i ePub 3. Samsung przygotował też portal dla wydawców, który pozwala im śledzić, publikować i organizować ofertę. Readers Hub 2.0 został wstępnie zainstalowany w smartfonie Samsung GALAXY Note II. Użytkownicy GALAXY S III, GALAXY Note 10.1 i GALAXY CAMERA mogą pobrać go ze sklepu Samsung Apps.

Dodaj komentarz