LogowanieZarejestruj się
News

Nowości w VOD na Cineman.pl

Podziel się na:
  • Wykop
  • Facebook
  • Digg
  • Google Bookmarks
  • Blip
logo2

Cineman.pl od 1 stycznia 2012 udostępni jeden z najgłośniejszych filmów minionego roku – najnowszą adaptację „Conana Barbarzyńcy” z Jasonem Momoa w roli cimmeryjskiego herosa. W repertuarze kina internetowego pojawi się także „Larry Crowne – uśmiech losu” z Julią Roberts i Tomem Hanksem. Można będzie również zobaczyć duet Brada Pitta i Seana Penna w nagrodzonym Złotą Palmą w Cannes filmie Terrence’a Malicka „Drzewo życia”. Wśród styczniowych nowości zobaczyć można również: wstrząsający dramat Roberta Glińskiego „Świnki”, Janet Jackson w kontynuacji komedii o małżeńskich perypetiach: „Małżeństwa i ich przekleństwa 2”, Megan Fox, Mickey’a Rourke oraz Billa Murray’a w filmie „Gra namiętności”, Mela Gibsona i Jodie Foster w filmie „Podwójne życie” o niecodziennych sposobach wychodzenia z życiowego dołka. Kino internetowe Cineman.pl to ponad 660 filmów dostępnych online „na żądanie”. Ponad 115 najlepszych tytułów użytkownicy mogą obejrzeć w jakości HD. Baza filmów jest co miesiąc wzbogacana o kolejne 8 – 10 pozycji. Każdy film dostępny na portalu można zakupić w pakiecie – wówczas jego cena może wynieść nawet 0,99 zł za jeden film.

„Conan Barbarzyńca” to przesiąknięta klimatem magii i tajemnicy opowieść o przygodach herosa z Cimmerii, jednej z najsłynniejszych postaci w historii kina i literatury. Conan od najmłodszych lat przejawia talent wojownika. Jednak nim zdąży dorosnąć w jego rodzinnych stronach rozgorzeje krwawa wojna. Khalar Singh – potężny władca i czarnoksiężnik, zgładzi całe plemię małego Conana. Prawie całe – na swoje nieszczęście nie zdoła schwytać walecznego chłopca. Mijają lata. Conan jest już dojrzałym wojownikiem, który nie ma sobie równych. Od lat realizuje krwawy plan zemsty – podąża tropem Khalara i likwiduje bez litości kolejnych jego popleczników. Pewnego dnia przyjdzie mu zmierzyć się w walce, na którą czekał całe życie.

Tom Hanks i Julia Roberts, laureaci Oscarów, po raz kolejny razem w jednym filmie. „Larry Crowne – uśmiech losu” to pełna optymizmu komedia romantyczna opowiadająca historię przeciętnego faceta, który po starciu z brutalnymi realiami kryzysu ekonomicznego zostaje zmuszony do całkowitego przewartościowania swojego życia. Larry Crowne (Tom Hanks) pewnego dnia nieoczekiwanie traci pracę. Nie dość, że ma na głowie spłatę kredytu, to nagle okazuje się, że wcale nie tak łatwo mu wypełnić czas wolny. Pierwszym krokiem na nowej drodze jest nauka jazdy na skuterze i powrót na studia zgodnie z zasadą, że nigdy nie jest za późno na zdobywanie wiedzy. Na kursie Larry poznaje także uroczą nauczycielkę (Julia Roberts), którą obdarza czymś więcej niż tylko sympatią. Wkrótce okazuje się, że nigdy nie jest za późno także na miłość.

„Drzewo życia”, kolejne wybitne dzieło legendarnego twórcy kina Terrence’a Malicka („Cienka czerwona linia”), nagrodzono Złotą Palmą na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes w 2011 r. Prowokujący film, który szuka odpowiedzi na najważniejsze pytanie ludzkości – pytanie o sens życia. Jack żyje wraz z dwójką braci oraz rodzicami w szczęśliwym domu. Rodzice otaczają go opieką i troską, a świat wydaje się być dla niego wspaniałym miejscem. Do tego z pozoru idealnego świata zaczynają jednak docierać mroczne aspekty życia: choroba, cierpienie i śmierć. Chłopak zaczyna swoją drogę wiodącą ku dorosłości i przekonuje się, że w miejsce sielanki i beztroski przychodzi mu zmierzyć się z labiryntem dorosłego życia. Jedynym sposobem na wydostanie się z pułapki  będzie znalezienie odpowiedzi na najbardziej fundamentalne pytania.

Dodaj komentarz